Google AdWords

Firma Doktoru, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayarak, Google Adwords reklamlarınıza danışmanlık hizmeti vermektedir. Google Adwords sayesinde web sitenizin ziyaret sayısını artırarak bulunabilirliğinizi yükseltebilir ve iş potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya orta kısımda en üste görünmesi sağlanır. Bu sayede bütün kullanıcıların web sitenizi daha kolay ziyaret etmeleri, size daha çabuk ve hızlı ulaşmaları hedeflenir. Sitenizin ziyaretçilerinin reklamınızı tıkladıktan sonra sizin belirlediğiniz oranda tıklama başına maliyet doğar. Arama sonuçlarında görüntülenmeniz size herhangi bir reklam maliyeti doğurmaz.

HEDEFLENEN ERİŞİM

Google'da arama yapan internet kullanıcılarına yönelik Google Adwords ile reklam verebilir veya Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, Google Adwords ile yeni kitlelere ulaşabilir ve iş ağınızı genişletebilirsiniz.

DAHA FAZLA DENETİM

Google Adwords' te istediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, deneyebilir ve reklamlarınızı belirli ülkelere, dillere ve coğrafi bölgelere göre ayarlayabilirsiniz. Böylece Dünya'da bulunabilirliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖLÇÜLEBİLİR DEĞERLER

Google Adwords en az harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman reklam verebilir bir süre ara verip reklamlarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En önemli ölçülebilir özelliği kelimeye tıklama başı maliyet seçeneğiyle sadece reklamlarınız tıklandığında tıklanan kelimeye belirlediğiniz ücret hesabınızdan düşer. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

BÜTÇENİZİ BELİRLEYİN

Danışmanınız olarak minimum harcama zorunluluğu bulunmamaktadır; Google Adwords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 10 TL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için 5 kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.

KELİME TAHMİNLERİNDEN UZAK DURUN

Firma Doktoru olarak firmanızın Google Adwords' te kullanacağı anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminlerinde bulunuyor size yön veriyoruz.

SADECE SONUÇLAR İÇİN ÖDEME YAPIN

Google Adwords reklamlarınız gösterildiğinde değil, sadece internet kullanıcılarından biri reklamınızı tıklarsa tıklama başına ücret öderseniz. Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişmektedir.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPersianRussianSpanishTurkish