Tanıtım Filmi

ŞİRKET TANITIM VİDEOSU

Şirketinizin yenilikçi ve değişen yüzünü şirket tanıtım filmi sayesinde geniş kitlelerle paylaşabilirsiniz. Şirket tanıtım videosu çekimi konusunda bir çok referansa sahibiz şirketin hangi sektörde olduğu bizler için farketmez tanıtım filmini her işletme yaptırabilir.

Bizim şirket tanıtım filmine ihtiyacımız yok gibi düşünceler bu zamanlarda çok yanlıştır çünkü insanlar artık fotoğraf ve katalog tarzı sunumlarla değil tanıtım videosu veya tanıtım filmi olan şirketlerin sunumlarını veya hizmetlere izleyerek görmek istiyorlar.

Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filminin bütçesini diğer sektörlerde de olduğu gibi öncelikle karşılıklı toplantı yaparak şirketinizin hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına neler yapabiliriz diye konuştuktan sonra belirliyoruz.

Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizyon veya belirlediğiniz saniyelere yazılması gereken yazı slogan v.s konuları belirleyip bunları kurguda yerleştirdikten sonra sizlere HD kalitede teslim ediyoruz.

Bu sahibi olduğunuz tanıtım filmini sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

KURUMSAL TANITIM VİDEOSU

Kurumsal tanıtım filmi kendinizi ve işinizi anlatmanın en kolay ve en ilgi çekici yollarından biridir. Çünkü sosyal medya ve fuar alanlarında insanların ilgisini cezbetmek ve size yönelmesini sağlamak için gayet güçlü bir kozdur. Kurumsal tanıtım videosu yaptığınız işi, vermek istediğiniz mesajları, çalışma sisteminizi, işçilerinizin ve çalışanlarınızın iş konusundaki profesyonel yaklaşımlarını kaliteli çekimlerle yaparak algısı yüksek kurgularla sizlere sunuyoruz. İşinizin yapısına ve tarzına göre lisanslı müzik alıp kurgularınıda müzikle senkronlu şekilde yapıyoruz. Dilerseniz anlatım diline seslendirme ekleyebilir ve farklı ülkelerde ki potansiyel müşterilerinizde hitap etme şansı sunuyoruz. Seslendirme harici alt yazı bantları ile gerekli vurgularda yapılabiliyor.

FABRİKA TANITIM VİDEOSU

Fabrikanızı sosyal medya ve fuar organizasyonlarında gösterebilceğiniz en iyi yol fabrika tanıtım filmi sahibi olmaktır. Gelişen ve ilerleyen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanları yakalamak ve algısını size kaydırmak için en etken yok fabrika tanıtım videosu çekimi sonrasında ortaya çıkan eseri izletmek veya paylaşmak olacaktır.

Fabrikanız için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım videosu öncelikle karşılıklı toplantı yaparak fabrikanızın üretimini ve hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm dijital ekipmanlarımızı kullanarak profesyonel çekimler sonrasında filmi kurguya başlıyoruz.

Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizeleri yapıp sizlere HD kalitede teslim ediyoruz. Bu sahibi olduğunuz filmi sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPersianRussianSpanishTurkish