Web Tasarım

Neden Web Tasarım ?

Kurumsal web siteniz; firmanızın geçmişini, ürünlerini, hizmetlerini ve üretimini sergileyeceğiniz sanal bir tanıtım aracıdır. Web siteniz daha çok internet dünyasındaki kurumsal kimliğiniz olacaktır. Buradaki asıl amaç internet dünyasında, sektörünüzün öncülerinden olmanızı sağlamaktır. Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorları aracılığı ile kullanıcılar sektörünüz ile ilgili hedeflediğiniz kelimeleri aradıklarında karşılarına web sitenizin çıkmasını sağlayacak olan çalışmaların yapılması kısa sürede çok daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Size Özel Tasarım

Firma prestijinize ve kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde size ait görseller kullanılarak müşterilerinize ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde sunmanızı sağlayacak olan web sitenizin grafik tasarımını yapıyoruz.

Mobil Versiyon

Günümüzde Akıllı telefon tablet gibi cihazların kullanım oranı ortalama olarak %34 ve artış gösteriyor. Daha çok müşteriye ulaşabilmeniz için Web sitenizi mobil platformlarda sağlıklı çalışacak bir şeklide hazırlıyoruz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Yüksek kalitede amaca uygun bir şekilde firmanızın, ürünlerinizin, üretim tesislerinizin fotoğraflarının çekimini profesyonel ekipmanlarımız ile yapıyor ve web sitenizde yayınlıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Sayfanıza erişim sayısını arttırmak ve size daha çok müşteri kazandırmak için arama motorlarında hedeflenen kelimelerde sayfanızı üst sıralara taşıyoruz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPersianRussianSpanishTurkish